Select Page
15/03/2020* (niedziela), 12:00, Stół Powszechny:

Powitańce dla zmęczonych rozwojem osobistym.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/2547195415499497/.

„Nieustanny rozwój osobisty to domena współczesności 🏃‍♀️ Pędzisz z warsztatów na szkolenie, po drodze zaliczając trzy wydarzenia kulturalne. Nie wiesz, co wybrać, gdy w tym samym czasie masz tyle możliwości: konferencja, kurs, premiera długo wyczekiwanego spektaklu! 😮 Kuszą koncerty, imprezy, wernisaże… Pragniesz poszerzać swoje kompetencje, rozbudowywać umiejętności, wiedzieć więcej, rozumieć lepiej. Brzmi znajomo? 🤔 My też tak mamy!

Dlatego dla odmiany proponujemy coś innego 💡Odpuść ambicje, nie wyznaczaj sobie żadnych celów. W to jedno zimowe popołudnie w miesiącu po prostu przyjdź i doświadczaj. Nie nauczysz się niczego nowego 💃 Wszystko, czego potrzebujesz, już znasz doskonale. Zabierz się na Powitańce i pozwól sobie na chwilę nie-rozwoju. Małe przyjemności. Zapraszamy na zimowy cykl spotkań dla zmęczonych rozwojem osobistym 🙃

🕺Czym są Powitańce?
Powitańce to słoneczne dżemy taneczne. Tańczymy na dzień dobry. Tworzymy bezpieczną przestrzeń otwartą na różnorodność, swobodną ekspresję, improwizację i eksperyment. Zabieramy w muzyczną podróż i wprowadzamy w błogi stan, w którym rozwija się naturalny, organiczny ruch. Na Powitańcach eksplorujemy doznania somatyczne płynące z otoczenia dźwięków, obrazów i zapachów. Turlamy się, skaczemy, tańczymy bez narzuconych struktur i sekwencji. Zwyczajnie dobrze się bawimy, pobudzamy produkcję endorfin.

🧘‍♂Co robimy na Powitańcach?
Zaczynamy krótką medytacją, z której przechodzimy płynnie do coraz bardziej energicznego ruchu. Pierwsze minuty pomagają nam skierować uwagę do wewnątrz, w kolejnych otwieramy się także na bodźce zewnętrzne. Przez cały czas słuchamy potrzeb własnego ciała. Kończymy chwilą relaksu i regeneracji. Ogólnie jest wesoło, przyjemnie i luźno! Nie musisz umieć tańczyć, wystarczy, że przyjdziesz i pozwolisz sobie na spontaniczny ruch.

O organizatorkach:

🙋Magdalena Gorbacz
Odpowiada za muzykę. Marząc o wyprawie do Afryki najchętniej dzieli się brzmieniami pełnymi rytmu, basu i słońca. Pierwsze dyskoteki z kaset grała już w podstawówce. Jej obecnej selekty można posłuchać na mixcloud.com/magdala. Zawodowo działa w obszarze kultury, rozrywki i mediów internetowych. Entuzjastka tanecznej imrowizacji. Jednym zdaniem: HeartCore &transceDANCEyeah!

🙋🏼‍♀Maja Miśta
Odpowiada za flow i moderację. Od lat praktykuje jogę Iyengara. Pasjonatka tańca somatycznego. Stale odkrywa nowe formy ruchu i improwizacji. Czerpie inspirację z technik Kontakt-Improwizacji, Body-Mind Centering, języka Gaga oraz fenomenologii doświadczenia ciała. Jej codzienne rzemiosło to projektowanie user experience. Lubi podróżować z plecakiem, odkrywać dziką naturę oraz miejskie zaułki.

𝐂 𝐨 𝐦 𝐞 & 𝐃 𝐚 𝐧 𝐜 𝐞 !

 

🎒Co zabrać ze sobą?
Wygodny strój i wodę pitną. Uwaga! Uwalniamy stopy z butów i tańczymy boso!

🎉Wstęp
Freewolny! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

📃Regulamin
W trosce o komfort wszystkich uczestników i wspólne bezpieczeństwo zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia: https://bit.ly/2GaIlRn

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu „Stół Powszechny – miejscem aktywności lokalnej”.

* 12/01/20 Niedziela
*  9/02/20 Niedziela
*  15/03/20 Niedziela”