Select Page

W tym roku nie wyśpiewamy Paryża W trosce o zdrowie uczestników, widzów i organizatorów zmuszony jestem odwołać ósmą...

Opublikowany przez Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Czwartek, 16 kwietnia 2020
17 & 18/06/2020 (środa & czwartek),PROM Kultury Saska Kępa:

Przesłuchania półfinałowe Konkursu Piosenki Francuskiej.

Wydarzenie FB: … TBA.

„Już po raz ósmy zapraszamy nastoletnich amatorów piosenkarzy do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Francuskiej. Organizowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe i Francusko-Polską Izbę Gospodarczą, przy współudziale Instytutu Francuskiego i Promu Kultury Saska Kępa konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych w Warszawie.

Jeśli śpiewasz, jeśli piosenka francuska nie jest Ci obca i jeśli masz odwagę, by zrobić pierwszy krok w artystycznej karierze – zgłoś się do swojego nauczyciela muzyki lub śpiewu (albo po prostu do wychowawcy), wypełnij kartę zgłoszenia i inne dokumenty dostępne w plikach do pobrania poniżej artykułu. Wybierz dwie piosenki francuskie, które chcesz zaśpiewać (przynajmniej jedną koniecznie w języku francuskim) i… rozpocznij próby.

Na zgłoszenia czekamy w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe do 3 czerwca 2020 r.
Szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu.

Półfinałowe przesłuchania, które zadecydują o składzie finałowej dziesiątki, odbędą się 17 i 18 czerwca 2020 roku w Promie Kultury Saska Kępa.

Wszystkim chętnym życzymy powodzenia i udziału w wielkim finale 11 lipca 2020 roku w Promie Kultury Saska Kępa. Wśród nagród jest ta główna – weekend w Paryżu dla dwóch osób!
Może przygoda z piosenką znad Sekwany stanie się dla kogoś przepustką do kariery?
Wcześniejsze edycje naszego konkursu tylko to potwierdzają!”