Select Page

W dniach 22-29 października br. w Klubie Kultury Saska Kępa odbędzie się seminarium warsztatowe z zakresu commedii dell’arte, które poprowadzi Nicoletta Vicentini przy udziale uznanej reżyser, aktorki oraz instruktor teatralnej, Marigiovanny Rosati Hansen.

Koszt udziału wynosi 900zł.

Spośród uczestników zostanie wybranych 16 aktorów, którzy będą przyjęci nieodpłatnie na drugą część seminarium na poziomie zaawansowanym w marcu 2015 roku i wystąpią w spektaklu „BALLADA O ROZMARYNIE I MAGGIORANIE”. Spektakl w reżyserii Mariigiovanny Rosati Hansen i Nicoletty Vicentini będzie wystawiony w sali teatralnej Klubu Kultury Saska Kępa.

W związku z tym zapraszamy do udziału wszystkich profesjonalnych aktorów oraz studentów ostatnich lat, chcących poznać tajniki commedi dell’arte.

Wydarzenie jest kolejnym projektem polsko-włoskim realizowanym w Polsce przez Europejski Instytut Teatralny, któremu przewodzi Pani Rosati Hansen.

Patronat nad wydarzeniem objął: Instytut Adama Mickiewicza, Włoski Instytut Kultury w Warszawie oraz Klub Kultury Saska Kępa.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 692 748 673 oraz mailowo: etipolska@gmail.com