Select Page

Praski Wieczorek Artystyczny – III edycja

07/03/2015, 19:00 – Kawiarnia Aldona 13

Praski Wieczorek powstał z myślą o młodych, ludziach o artystycznych zainteresowaniach, którzy szukają okazji do pokazania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Trzeba pamiętać, że aby sztuka mogła wzrastać potrzebny jest twórca i odbiorca, a my możemy stać się także inspiracją dla siebie nawzajem!

„Aldona 13” to charytatywna kawiarnia Fundacji św. Jana Jerozolimskiego prowadzona przez gromadę wolontariuszy, dzieci i młodzież. Co jakiś czas odbywają się tu różnorodne wydarzenia artystyczne, m.in. koncerty. Uzyskana za możliwość wstępu kwota zostaje przeznaczona na prowadzenie dwóch codziennych domów dla 50 dzieci i młodzieży.Cel jest szczytny, więc także nasza impreza będzie tym razem biletowana (10zł), a a dochód z niej pójdzie na wsparcie Fundacji.

Nie zabraknie (oczywiście) ciasteczek, herbaty, kawy, a także napojów alkoholowych. W końcu wiadomo, że sztukę najlepiej docenia się z kieliszkiem wina w dłoni.

Uwaga, ilość miejsc ograniczona! Proszę o potraktowanie wydarzenia jako spektaklu i przybycie punktualnie! Zapraszam ciepło:)

start: 19
bilety: 10 zł (dochód idzie na Fundację św. Jana Jerozolimskiego)

CHCESZ WYSTĄPIĆ? NAPISZ na adres: praski.wieczorek@gmail.com.
Każda osoba występująca ma 10 minut na zaprezentowanie swojego talentu:) Materiał autorski mile widziany.