Select Page

Ucieczka z wyspy – doskonała zabawa dla każdego

15/08/2015, 12:00 – 15:00

Wesołe spacery po Warszawie zapraszają do udziału w ekscytującej zabawie plenerowej pt. Ucieczka z wyspy. Nawiązuje ona do bardzo popularnych obecnie gier typu escape room. Jednak w odróżnieniu od nich, akcja naszej gry rozgrywać się będzie na świeżym powietrzu, na jednej z warszawskich plaż.

Dzięki tej zabawie będziecie mogli poczuć się jak prawdziwy Robinson Crusoe lub Tom Hanks w filmie Cast Away. Czekać na Was będzie wiele zadań do wykonania – niektóre zabawne, inne emocjonujące, a jeszcze inne mrożące krew w żyłach. Celem gry będzie uciec z bezludnej wyspy, korzystając z pamiętnika Robinsona Crusoe, przedmiotów ocalałych z katastrofy statku oraz tego, co znajdziecie na bezludnej wyspie.

Fabuła gry nawiązuje do faktu, iż w 2016 roku zostanie zwodowany statek Tytanic II (oficjalna strona statku: .

Czas: 30 minut gry + 10 minut przygotowań.
Liczba graczy: od 4 do 7. Jeśli nie jesteś w stanie sam zebrać grupy co najmniej 4 osób, to my ci w tym pomożemy.
Cena udziału w grze: co łaska. W cenę wliczone są pamiątkowe zdjęcia dla uczestników.
Po udziale w grze warto zostać na plaży lub można też udać się do znajdującego się obok niej kompleksu odkrytych basenów https://www.facebook.com/BasenyWM407)

Miejsce: plaża Saska Kępa, położona w pobliżu mostu Łazienkowskiego. Patrz mapka: https://goo.gl/hJBFZg
Na miejsce naszej zabawy wybraliśmy tę plażę z kilku powodów:
– jest na niej dużo mnie ludzi niż na innych plażach,
– jest na niej czyściej,
– przy niskim stanie wody tuż przy plaży powstaje mała wyspa, na której można rozegrać grę,
– ze względu na nieczynny most Łazienkowski jest tam cicho.


Zapisy

Na grę obowiązują zapisy. Do udziału w grze potrzebne są co najmniej 4 osoby. Jeśli nie jesteście w stanie zebrać tylu osób, to wtedy połączymy was z innymi chętnymi osobami, z którymi razem będziecie starali się wydostać z wyspy. Aby zapisać się na grę należy na adres email spacery@wesolespacerypowarszawie.pl wysłać wiadomość zatytułowaną „Ucieczka z wyspy”. W treści należy podać imię i nazwisko osoby zgłaszającej, nr telefonu komórkowego (aby nie było problemów z odnalezieniem się na plaży), liczbę graczy oraz dzień i godzinę, o której chcielibyście wziąć udział w grze.