Select Page

09/04/2016 (sobota), 09:00, Park Skaryszewski:

Co tu dużo mówić – #150 parkrun Warszawa-Praga.
To już nie jest hobbistyczne spotykanie się w parku, aby razem pobiegać – to jest już nasz mały cosobotni nałóg 🙂 Dla nas siedzenie w pracy i odliczanie minut do kolejnego biegu to norma (2dni 17godzin 18minut 58 sekund) . Zamiast spać, obmyślamy taktyki przeskakiwania nad dziurami w asfalcie. Po wszystkich biegach – nawet jak to nie jest parkrun – szukamy miejsca gdzie możemy się zeskanować, a w „znajomych” mamy wszystkie wiewiórki ze skaryszaka. 😉
Dlatego też wysyłamy Arka i Krzyśka na odwyk, co oznacza, że tym razem potrzebna nam będzie troszkę większa pomoc w organizacji niż zwykle 🙂 Dlatego liczymy na waszą pomoc jako wolontariuszy.

Dodatkowo, z okazji 150 biegu parkrun Warszawa-Praga mamy dla was 100 (bo i tak 150 naraz, to nas ostatnio było 2 lata temu 😛 ) wyjątkowych i niepowtarzalnych koszulek w stylu naszego Skaryszewskiego biegu, które otrzymacie jeżeli dacie radę przebiec nasze nieprzeciętne 5km.

Parkrun Warszawa-Praga to darmowe, cykliczne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9:00 w Parku Skaryszewskim.
Udział w parkrun jest bezpłatny.

Jedynym warunkiem u c z e s t n i c t w a jest dokonanie wcześniejszej rejestracji na stronie polskiej edycji parkrun (www.parkrun.pl/rejestracja/) i wydrukowanie swojego indywidualnego kodu uczestnika. K o d uczestnika należy mieć przy sobie po ukończeniu biegu w celu umożliwienia identyfikacji uczestnika biegu i podania rezultatu uzyskanego w biegu.