Select Page

16/04/2016 (sobota), 10:00, ZS Nr 37 (Al. St. Zjednoczonych 24):

Wiosenny Test Coopera w ZS Nr 37.

Zapraszamy was na Wiosenny Test Coopera w ZS Nr 37, którego organizatorami są nasi znajomi z parkrun – Tadeusz Cygański oraz Janusz Rozum.

„Po jesiennym, który odbył się w listopadzie ubiegłego roku, ponownie zapraszamy wszystkich biegaczy na gościnny Stadion Lekkoatletyczny przy Zespole Szkół Nr 37. Każdy może wziąć udział w imprezie i przetestować swoją kondycję, czyli… sprawdzić, na jaki dystans stać go w ciągu 12 minut. Dystans można – przejść, przetruchtać, przeplatać trucht z marszem, w końcu przebiec /np. na zmianę z truchtem… /, generalnie – przebyć, choć raczej nie – przelecieć, przejechać, czy przepłynąć. A wszystko to w ciągu wzmiankowanych 12 minut.
Impreza jest ogólnodostępna, udział bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest uważne przeczytanie i zaakceptowanie krótkiego REGULAMINU IMPREZY, dostępnego na stronie podanej poniżej.”

Test odbędzie się 16 kwietnia po #151 biegu parkrun Warszawa-Praga i specjalnie dla nas zostaną otworzone dodatkowe serie abyśmy zdążyli wpaść po biegu 🙂
Szczegółowe informacje i zgłoszenia na – www.zs37.waw.pl