Select Page

20/11/2017 (poniedziałek), 18:00, Centrum Promocji Kultury (ul. Podskarbińska 2):

konsultacje społeczne nowych zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i zapisów Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta stołecznego Warszawy.

Jak informuje serwis Zielona Warszawa:

„Od 1 stycznia 2019 pojawi się nowa kategoria śmieci – odpady BIO (kuchenne). Jak zorganizować ich odbiór? W jakich miesiącach odbierać z posesji odpady zielone (trawę, liście)? W czym gromadzić śmieci w domach i budynkach wielorodzinnych? Pojemniki czy worki? Duże czy małe?
Zaczynamy konsultacje społeczne nowych zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i zapisów Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasto Stołeczne Warszawa.
Swoje uwagi możecie przekazać podczas jednego z organizowanych spotkań lub elektronicznie wysyłając na adres: odpady@um.warszawa.pl. Konsultacje potrwają do 23 listopada!
Szczegóły⤵️ http://konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/wyrzuc-do-wlasciwego-kosza

W związku z tym, Urząd Dzielnicy Praga Południe zaprasza na spotkanie konsultacyjne::

Konsultacje społeczne w związku z nowymi zasadami selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie m.st. Warszawy od 1 stycznia 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że od 16 października br. Biuro Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu m.st. Warszawy rozpoczyna konsultacje społeczne nowych zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i zapisów Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta stołecznego Warszawy. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniach konsultacyjno – informacyjnych, których terminy przedstawione są poniżej oraz do zgłaszania uwag mailem na odpady@um.warszawa.pl do 23 listopada br.

Przedmiotowe konsultacje na Pradze – Południe odbędą się 20 listopada 2017 r. (poniedziałek) w godz. 18.00-20.00 w budynku Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2.