Select Page
BLACK FRIDAY: 29/11/2019 (piątek) & CYBER MONDAY: 02/12/2019 (poniedziałek):

Skoro Urząd Miasta Stołecznego Warszawy montuje już dekoracje świąteczne w mieście, to my również zaczniemy pierwsze przygotowania świąteczne i przypomnimy Wam, że pod koniec listopada/na początku grudnia będą świetne okazje do tego aby zaopatrzyć się w bożonarodzeniowe prezenty dla najbliższych w nieco niższych cenach 🙂

Czarny Piątek to moment w roku, kiedy w wielu miejscach można zrobić zakupy w bardzo okazyjnych cenach. Jest to także dobra okazja, aby zacząć myśleć o prezentach świątecznych dla najbliższych.

Czarny Piątek dotarł do nas zza oceanu, a wziął się stąd, że w Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada był tradycyjnie dniem rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. Obecnie produkty i prezenty na Gwiazdkę kupuje się czasem zdecydowanie wcześniej, ale Black Friday to dzień, w którym szczególnie opłaca się to robić. Sklepy są dłużej czynne, a do tego organizują najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku.

Czarny Piątek w sklepach nie jest „wietrzeniem magazynów”. Sklepy nie pozbywają się niechcianych produktów, lecz oferują świetne towary w świetnych cenach. Zdecydowanie więc jest to dzień, w którym można spodziewać się największych wyprzedaży. W niektórych przypadkach na pewno warto wstrzymać się z zakupem do Black Friday – istnieje ogromna szansa na zaoszczędzenie pieniędzy. Trzeba jednak liczyć na szczęście i w miarę możliwości warto się pospieszyć – tego dnia bowiem produkty znikają z półek dosłownie w okamgnieniu (także tych wirtualnych).

Przypominamy, że promocje w sklepach z okazji Black Friday 2019 w Polsce najczęściej będą obowiązywały tylko w piątek, 29 listopada. Wiele sklepów jednak przygotowuje oferty nawet na kilka tygodni wcześniej. Z kolei trzy dni później, w poniedziałek 2 grudnia będzie tzw. Cyber Monday 2019. W ten dzień na promocje i kody rabatowe będzie można liczyć przede wszystkim w sklepach internetowych.

O ile Black Friday kojarzy się z tłumami zakupowiczów – czy to koczującymi przed drzwiami sklepu, czy też przeciskającymi się między regałami, tak już odbywający się trzy dni później Cyber Monday (co można tłumaczyć jako: cybernetyczny poniedziałek lub cyberponiedziałek) to święto promocji w sklepach internetowych.

OFICJALNA STRONA BLACK FRIDAY W POLSCE: http://www.black-friday.pl/

OFICJALNA STRONA CYBER MONDAY W POLSCE: http://www.black-friday.pl/cyber-monday/

Więcej: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Black-Friday-2019-LISTA-SKLEPOW-promocje-i-kody-rabatowe-na-Czarny-Piatek-w-Polsce-OKAZJE
https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Cyber-Monday-2019-kiedy-wyprzedaze-internetowe-i-w-jakich-sklepach-POLSKA

https://finanse.wp.pl/black-friday-2019-kiedy-wypada-w-tym-roku-6441107694552705a

P.S. Zdarza się, że sklepy przy okazji akcji takich jak Black Friday czy Cyber Monday najpierw podnoszą ceny, by potem udzielić „rabatu”, więc warto przed zakupem zajrzeć na stronę aby sprawdzić czy nie jesteśmy robieni w bambuko 😉